Anket Doldurarak Kazanılan Para Nasıl Ödeniyor?

Teknoloji ile gelişen internet ortamı artık evden ek iş yapmanızı sağlayarak farklı farklı imkânlar sunuyor.  Birkaç dakikanızı ayırmanı karşılığında para kazanıyorsunuz. Şirketlerin hazırlamış oldukları web sitelerine üye olarak gerçekleşen kazanç size belli bir soru sayısı ve anketin değeri karşılığında ücretlendiriliyor.

Öncelikle anket doldurarak para kazandıran siteler belirleyin. Daha sonra bilgileriniz doğru bir şekilde girerek sözleşmeyi okuyup üyelik şartlarını gözden geçirin uygun ise üyeliğinizi tamamlayın. Daha sonra kendi profilinizi ilgi alanlarınızı oluşturarak size göre anketleri cevaplayın. Cevapladığının anketlerin karşılığı biriktirerek hesabınıza paranız yatırılıyor. Ve bunu bilgisayar, tablet, telefon uygulamaları ile destekleyerek her an her yerde işi ayağınıza getiriyor.

Para Kazandıran Anket Siteleri

Evden ek iş olarak görebileceğiniz bu metinde Türkçe web siteleri üzerinden sizden bir şey talep etmeksizin size para kazandıracak siteleri inceleyelim;

-Panel Station TR: Üye olarak ilgi alanlarınızdaki anketleri çözmenizi ister ve verilerinizin gizliliğini korur.

-Fikir Pazarı TR: Üye olarak hesabınıza gelecek aktivasyon kodu ile aktif hale getirilen üyeliğiniz düşüncelerinizi paylaşarak kullanın ödülünüzü belirleyin.

-Volued Opinions TR: Kayıt olarak sizlere çevrim içi anketler sunuyor. Veri gizliliğiniz sağlama sözüyle cevaplarınızdan sonra ödülünüzü alabilirsiniz.

-Global Test Market TR: Kendisini kazançlı bir deneyim olarak tanımlayan web sitesi, lider piyasa şirketleri için anketleri sunmaktadır. Kayıt yaptırarak bilgileriniz ile ankete katılın ve karşılığını alın.

-Marketagent TR: “Sizin fikriniz” vizyonu ile var olan siteye diğerleri gibi kayıt olunması gerekiyor. Farklı olarak seçenekler sunuyor. Trendleri belirlemek, bonus ve kayıt puanları, prim ortağı ve ücretsiz servis gibi seçenekleri üyelerine sunuyor.

-Toluna TR: Bu web sitesi, görüşleriyle başkalarını etkilemeyi hedefleyen bir sitedir. Büyük marka değerlerini etkileme çabası ile biliniyor. Kayıt olup anketlere etkili cevaplar vermenizi ve bunları paylaşmanızı önererek kazanç elde etmenizi sağlıyor.

-Belli bir vizyona sahip güvenilir olan global şirketlerdir. Kazancınız bir ödül veya nakit para oluyor. Size sadece aktivasyon kodu ile ilgilerinizi doğrulamayı isteyecekler. Anketlerin varlığından e-mail olarak haberdar olacaksınız.

 

Leave a Reply